google-site-verification=AY-tJ9PPEXgPsbvS60EB6o_IKsbRpMoPiWxcZxdxsQA

Op.Dr. Dilek Avşar Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah

Op. Dr. Dilek Avşar, 1997 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

 
Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalından 2007 yılında ihtisasını tamamlayarak Plastik Cerrahi Uzmanı oldu.


2009 yılında İstanbul Levent de bulunan Özel Avşar Polikliniğinde eşi Op. Dr. Yakup Avşar ile birlikte hastalarına hizmet vermeye başladı. 

Op. Dr. Dilek Avşar’ın plastik cerrahi uzmanlık eğitimini tamamlarken bitirme tezi olarak hazırladığı “Genç Kadınlarda Memenin Antropometrik Ölçümü” Çalışması ile meme cerrahisi üzerine yoğunlaştı. Bu çalışması  ‘Aesthetic Surgery Journal’ dergisinde yayınlandı.

Dr. Avşar, memenin estetik operasyonları başta olmak üzere; yüz ve vücut şekillendirme ve kadın genital operasyonları da uzmanlaştığı operasyonlar içerisinde yer almaktadır.

Medikal Estetik Uygulamaları

Dolgu

Hyaluronic asit içerikli ürünlerin yüzdeki boşluklara enjeksiyonudur. Gözaltı, gülme çizgisi, çene, yanaklar gibi zamanla vücutta oluşan boşlukları doldurmak için yapılır.Dolgular ortalama altı-sekiz ay kalıcılığa sahiptir.

Botoks

Göz çevresi ve alın bölgesindeki kırışıklıkları açmak, koltukaltı, ayak tabanı ve avuç içi gibi alanlarda terlemeyi durdurmak için yapılan enjeksiyondur.Botoksun ortalama kalıcılığı altı aydır.Radyofrekans Uygulamaları
Cildi sıkılaştırmak için cilt altına verilen elektrik enerjisi ile yapılır. Ortalama ayda bir kez üç seansta yapılan tedavi belirli aralıklarla tekrarlanır

Lazerli Epilasyon

Yüz bölgesi için, q switch ve nd-yag tipi lazer kullanılır.

Vücut epilasyonu için nd-yag yada alexandrite tipi lazerler kullanılabilir.

Tüm vücudun epilasyonunda kişinin yaşı, hormonel durumuda etkendir.

IPL tipi lazer ile cilt gençleştirme ve leke tedavisi yapılabilir.

Erbium yag tipi lazerlerle kılcal damar tedavi edilebilir.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki bilgiler tıbbi tavsiye olarak kabul edilemez. Tanı ve tedavinin kesinlikle doktorunuz tarafından ve hastane ortamında yapılması gerekmektedir.

Doktorundan Dinle | www.doktorundandinle.com

bilgi@doktorundandinle.com |  02122781525 |İstanbul

  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram